Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Aksesuarlar

Sevdiklerinizle en güzel hatıralara imza atacağınız özel günler, hafızanızın en güzel köşesine sahip. Alacağınız küçük bir hediye ile yaşadığınız normal bir günü özel kılmak ise sizin elinizde! Herkesi hatta bütün dünyayı bir kenara, O’nu bir kenara koyduğunuz; sizin için gerçekten özel olan sevdiklerinizi özel hissettirecek hediyeler ise Çiçeksepeti’nde! Kişiye özel aksesuar çeşitleriyle Çiçeksepeti, değer verdiğiniz kişilerin kalplerine dokunabilmek için eşsiz fırsatlar sunuyor. Aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo avantajlarıyla sipariş edeceğiniz isme özel aksesuar modelleri ile her an mutlu olmasını istediğiniz sevdiklerinizin yüzünde sıcak bir gülümsemeyi gün bitmeden görebilirsiniz.

Kişiye Özel Aksesuar Çeşitleri

Kişiye özel takı-aksesuar çeşitleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Çiçeksepeti, sunduğu farklı seçeneklerle her zevke hitap ediyor. Size de birbirinden güzel hediyeler arasından seçim yaparak sipariş vermek kalıyor.

  • Kalbinizin anahtarını verdiğiniz kişiye dilediğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz anahtarlıklar hediye edebilirsiniz. Resim baskılı aksesuar modelleri ile mutluluğun resmini sevdiklerinize verebilirsiniz.
  • Zamanın her anını beraber geçirmek istediğiniz sevdiğinize isim baskılı bir saat hazırlatabilir, bu saati yine isme özel bir bileklik ve tesbih ile kombinleyerek eşsiz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.
  • Tesbih modelleri tekli olarak da sipariş edilebilir, yanında gelen ahşap tesbih kutusunun kapağını O’na olan sevginizi anlatan bir cümle ile süsleyebilirsiniz.
  • Kişiye özel erkek aksesuar denince ilk akla gelen ve erkeklerin sıklıkla kullandığı deri cüzdan ve kartlıkları, paranın satın alamayacağı anılara sahip olduğunuz arkadaşlarınıza ya da sevgilinize hediye olarak verebilirsiniz.
  • İsim baskılı aksesuar modelleri arasında öne çıkan çakmak ve zippo modellerine O’nun ismini bastırabilir, bunları bir sigara tabakasıyla takım haline getirerek birinci sınıf şıklık sunan bir hediye haline getirebilirsiniz.
  • En şık davetlerde, en özel günlerde takabilmeleri için isim ya da harf baskılı kol düğmesi modelleri ile değer verdiğiniz kişilerin takım elbiselerinde en özel dokunuşu siz yapabilirsiniz.

İsme Özel Aksesuarlar

İsme özel aksesuarlar, zaten kalbinize kazıdığınız kişilerin isimlerini hediyelere de bastırmanız için özel olarak sunulur. Özel günlerde sıklıkla tercih edilen bu aksesuarlar, ayrıca özür dileyeceğiniz zaman ya da normal bir günde küçük sürprizler yapmak istediğinizde eşsiz alternatiflere sahiptir. İster sevgilinize ister arkadaşlarınıza hediye edin, ilişkilerinizin her an sıcak ve heyecanlı kalmasını sağlar. Kendi isimlerinin yazılı olduğu hediyeler alan sevdikleriniz, kendini özel hissedeceği gibi birbiriniz için ne kadar özel kişiler olduğunuzu da fark eder. Rastgele bir hediyeden farklı olarak O’nun için düşünülmüş ve O’nun için tasarlanmış bu özel hediyelere Çiçeksepeti’nin avantajlarıyla siz de sahip olabilirsiniz. Aynı gün teslimat ve ücretsiz kargonun yanında güvenli ödeme sistemi ile de kullanıcılarını koruyan Çiçeksepeti, hediyelerinizi keyifle sipariş edebileceğiniz bir alan sunar. Siz de hemen sevdiklerinize sevginizi göstermek için Çiçeksepeti’nde yer alan sayısız ürün arasından O’na özel hediyeleri sepetinize eklemeye başlayın!