İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Özür Çiçekleri

Özür dilemek istediğiniz sevdiklerinizin kalbini en güzel çiçeklerle yeniden kazanın. ÇiçekSepeti Özür Çiçekleri kategorisinden seçeceğiniz özür çiçeği yanına ufak bir özür notu da eklemeyi unutmayın. Bu özel jest ile sevdiklerinizle aranızdaki tüm buzlar eriyecek, eski günlerdeki gibi dost olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

İçten bir "Özür Dilerim" demek için anlamlı kart mesajlarını listelediğimiz özür mesajları sayfamızdan da yararlanabilirsiniz. 

Her ne kadar hata yapmak insan doğasının bir parçası olsa da bu hatayı kapatmak, unutturmak ve af dilemek kişiliğinizin naifliğini ve hata yaparak üzdüğünüz kişiye verdiğiniz değeri gösterir. Hatanızı affettirmek için kuru kuru özür dilemek yapacağınız bir başka büyük hata olur. Bu yüzden sevdiklerinize eşsiz güzellikte rengarenk çiçekler hediye etmek; kendi pişmanlığınızı göstermek, karşınızdaki kişinin yüzünü güldürebilmek ve ilişkilerinizi eski güzel günlerine kavuşturmak için fazlasıyla işe yarayan bir yoldur. ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz özür çiçekleri, sevdiğiniz kişilerin gönlünü alabilmeniz için özenle hazırlanarak göz alıcı aranjmanlar sunar. Kendinizi affettirmek ve özür dilemek için çiçek çeşitleri arasından karşınızdaki kişinin de zevklerine göre bir aranjman seçebilirsiniz.

Özür Dilerim Çiçek Aranjmanları

Özür dilerken özenle seçeceğiniz çiçek çeşitleri, özür dileyeceğiniz kişinin çiçek, tasarım ve renk konusundaki sevdiği tarzlara göre özenle hazırlanır. Bu doğrultuda hazırlanan özür dilerim çiçek buketi çeşitleri, farklı çiçek ve saksı modellerinden oluşur.

  • Klasik cam vazolar içerisinde yer alan beyaz ya da farklı renklerden oluşan bir papatya bahçesi, aşkın güçlü bir sembolü olan gül aranjmanları veya samimiyetin göstergesi karanfil buketlerini tercih edebilirsiniz.
  • Seramik vazolarla estetik bir görünüm sunan modeller sayesinde özür dilerken şık bir hava sunabilirsiniz.
  • Vazoların üzerinde yazan “Özür dilerim.” mesajı ve üzüntünüzü sembolleştiren bir emoji ise karşınızdaki kişiye sempatik görünerek hatanızı geride bırakmasını sağlayabilirsiniz.
  • İçerisinde mutlu bir tablo çizen küçük heykelciklerle donatılan ve sevimli bir dünya yaratılan vazo tasarımları, dış görünümündeki yaratıcı dokunuşlarıyla da unutulmaz bir özür çiçeği aranjmanıdır.
  • Sevimli hayvanlardan ilham alınarak tasarlanan vazolar, sade ve şık tasarıma sahip kutular, kütükte sunulan modeller ve özgün tasarımlarla zenginleşen özür çiçekleri sevdiklerinin kalbini tekrardan kazanmak isteyenler için eşsiz seçenekler sunar.
  • Gül, papatya, karanfil, orkide, bonsai, kaktüs ve daha birçok çiçek çeşidi arasından karşınızdaki kişinin zevkine göre bir seçim yapabilir; sevdiğinizin baş harfini ortaya çıkaran buket tasarımlarıyla affedilme şansınızı artırabilirsiniz.

Özür Dilerim Çiçek Siparişi

Kendinizi bir an önce affettirmek istiyor olabilirsiniz ancak özür çiçeğinizi sipariş etmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı noktaları atlamamanızda fayda var. Özür çiçeği seçimi yaparken her şeyden önce özür dileyeceğiniz kişinin hangi çiçeği daha çok sevebileceğini düşünmeniz gerekir. Herkesin “en sevdiği” bir çiçek mutlaka vardır. Sevdiğiniz kişinin hangi çiçeği sevdiğini bilmiyorsanız bir şekilde öğrenmeniz gerekir. Özür için hangi çiçek sizin affedilmenizi kolaylaştıracaksa onu seçerek işe başlamalısınız. Arkadaşlardan ya da sevgiliden özür dilemek için çiçek göndermek istiyorsanız bu ayrımı üzerine yazacağınız notlarla ya da seçeceğiniz çiçeğin tarzıyla yapabilirsiniz. Bunun yanında seçeceğiniz vazonun ne kadar estetik durduğu ve yaratıcı fikirlerle göz alıcı bir noktaya taşındığı da önem taşır.

Aklınızdaki çiçeğin ve şık bir vazonun bir araya geldiği aranjmanlardan bir tanesini seçtiyseniz siparişinizi kolayca verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo fırsatları sayesinde 1 saniye bile uzak kalmak istemediğiniz sevdiklerinizden eşsiz bir çiçek aranjmanı ile kolayca özür dileyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.