Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Papatya ve Gerberalar

Papatya, dostluğun ve samimiyetin simgesidir ve doğadaki renklerin en saf halidir.Sevginizi sevdiklerinize ifade etmenin zarif bir yoludur papatyalar. Özellikle bahar aylarında doğada her an karşılaşma ihtimaliniz olan bir çiçektir fakat birçok şair/yazarın kaleme aldığı papatya şiirleri, papatya sözleri belki de çiçekler içerisinde onu başka biryere koymamıza vesile olan etkenlerden. Papatyanın faydaları sadece görsel güzelliği ile ruha dokunması değildir aslında, kış aylarında içimizi ısıtan papatya çayı da şifa arayan bedenimize ilaç olur adeta. Onun sadeliğindeki güzelliği yansıtacak çiçek sayısı çok nadirdir... Pembe, beyaz, sarı papatya çeşitleri, sevdiklerinizin hayatına bolca renk ve mutluluk katmak için ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor.

Papatya, en çok sevilen çiçek türleri arasında yer alıyor. Beyaz ve sarının muhteşem uyumu ve masumiyeti simgeleyen papatyanın saf görüntüsü herkesi büyülüyor. Doğallığı ile öne çıkan muhteşem çiçek buketlerini sevdiklerinize göndererek onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Papatya ve gerberalar ilgi ve bakım isteyen çiçeklerdir. Gerbera bakımı ile ilgili sayfamızı ziyaret edip, detaylı bakım içeriğimize göz atabilirsiniz.

Papatya Çiçek Siparişi

Online sipariş yoluyla satın alabileceğiniz büyük papatya ve gerbera çiçekleri; vazo, kutu, kütük veya fanus gibi şık sunumlarda gönderiliyor. Stil sahibi cam vazolar içerisinde sunulan çiçekler, su eklenerek uzun süre sergilenebiliyor. Vazoda papatya siparişi, lüks görünümü ve pratik kullanımı sayesinde sıklıkla tercih ediliyor.

Seramik ve cam vazoların yanı sıra cam fanusta beyaz papatya ise son derece şık bir görünüm sunuyor. Yuvarlak hatlı görüntüsü ile her kadının ve erkeğin gönlünü çelen şirin fanuslar, geniş ağızları sayesinde çok sayıda çiçeği içine alabiliyor. Böylece fanus içerisindeki çiçek buketi son derece zengin bir görünüme kavuşuyor. Rengârenk papatya buketleri ve gerbera fanusları, her türlü ortama renk katan dekorasyon ürünleri olarak kullanılabiliyor.

Papatya ve gerberanın mükemmel uyumuna ek olarak, gül ve papatya aranjmanları ise hem saflığı hem de tutkuyu bir araya getiriyor. Aşkınızın büyüklüğünü temsil eden kırmızı güller ile bir arada sunulan bembeyaz papatyalar, sevginizin saflığına vurgu yapıyor. Beyaz ve kırmızının büyüleyici uyumu, kadınların en sevdiği kombinasyonları sunuyor.

Papatya Buketi Fiyatları

Farklı aranjmanlarla zenginleştirilen beyaz papatya çiçekleri, kutusuna göre değişen hediye seçenekleri olarak sunuluyor. Vazo, fanus, kutu gibi seçeneklerle sunulan ürünlerin fiyatları ise değerine ve çiçek miktarına göre değişiklik gösteriyor.

Papatya ve Gerbera Çiçekleri Hediye Önerileri

Özel günlerinizde sevgilinizi mutlu etmek ve O’na romantik jestler yapmak için tercih edebileceğiniz papatya ve gerbera çiçeklerini farklı hediye seçenekleri olarak değerlendirebilirsiniz:

  • Aşkınızı ilan etmek veya ilişkinizi tazelemek için sevgilinize papatya çiçeği göndererek gönlünü çelebilirsiniz. Bunun için farklı çiçek türleriyle zenginleştirilen aranjmanlar tercih edilebiliyor.
  • Kütükte sunulan beyaz papatya ve lilyum aranjmanı doğasever dostlarınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz özel ürünler arasında yer alıyor. Rengârenk çiçeklerin kütüğün odunsu dokusuyla birleşmesi görenlerde bahçe hissi uyandırıyor.
  • “Seni seviyorum” mesajı içeren vazoda sunulan papatyalar ise sevgilinize romantik bir jest yapmanız için ideal bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.
  • Gönderdiğiniz çiçeklere ek olarak, aşkınızı somut bir şekilde ilan etmek için “seni seviyorum” mesajını kullanabilirsiniz.
  • Çakıl taşları ile süslenen cam vazolar ise aradığınız şıklığı sağlayarak hediyenizi oldukça dekoratif bir eşyaya dönüştürüyor. Dekorasyona ilgi duyan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çakıl taşlı vazolarda sunulan papatya ve gerberalar, sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı oluyor.
  • Lüks bir imaj yaratacak hediyeyi arıyorsanız beyaz papatyalarla çevrelenen zarif orkideleri tercih edebilirsiniz. Oldukça lüks bir hava uyandıran bu hediye sevdiklerinize verdiğiniz değeri ortaya koyuyor.

Aynı gün teslim, online sipariş gibi imkânlar sunan ÇiçekSepeti’ni kullanarak sevdiklerinize şık jestler yapabilir, hayatınızın aşkına romantik bir hediye gönderebilirsiniz.