Yeni İş Mesajları

Yeni bir işe başlamanın heyecanı başkadır. Ne kadar tecrübeli olunursa olunsun her zaman yeni bir hissiyat oluşturur. Böyle zamanlarda kişiler biraz kaygılı olabilirler. İşte sevdikleriniz bu kaygıları yaşamasın diye, onlara “Bunun da altından başarı ile kalkacaksın!” mesajı verecek sürprizler yapabilirsiniz. Bu sürprizler yeni iş hediyeleri ve çiçeklerdir çoğu zaman. Ancak iş bununla da bitmez Sözcüklerin samimiyetini de es geçmemek lazım. İşin özü bu tatlı heyecanı yaşayan sevdiklerinize desteğinizi göstermek ve ona bol şans dilemek için gönderdiğiniz bu hediyelere bir de mesaj gerekir.

Yeni İş Tebriği için Çiçek Çeşitleri

Yeni İşe Başlayanlar için Farklı Hediyeler

Terfi Alan Sevdikleriniz için Kek ve Kurabiye

İş Tebriği için Kişiye Özel Kupalar

İş Tebriği için Kişiye Özel Ajanda Setleri

Yeni iş tebriği için sevdiklerinize gönderebileceğiniz mesajlar;

yeni iş mesajı

⏩ Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine olan inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı diliyorum canım arkadaşım.

⏩ Ailemizin küçük kızı büyümüş de iş hayatına atılmış. Bu inatçılıkla tuttuğunu koparacağını biliyoruz. İş dünyası yeni bir yıldız kazandı. Seni her zaman destekleyen ailenden sevgiler…

Çok Satanlar >> Ofis Hediyeleri

resimli kart mesajı

⏩ Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma yaşantın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.

⏩ Her sabah yataktan mutlulukla çıkıp koşarak işe gittiğin bir çalışma hayatın olsun. Yeni işin sana mutluluk, huzur ve bol ikramiye getirsin.

⏩ İlk işinin heyecanı hiçbirine benzemez. Üstesinden başarı ile geleceğinden eminim. İş hayatın boyunca aynı heyecan ve heves ile çalışmaya devam etmeni diliyorum güzel kızım, ailen seninle gurur duyuyor.

Çok Satanlar >> Kişiye Özel Kalemler

iş tebriği kart mesajı

⏩ Yeni işinin sana ve ekip arkadaşlarına hayırlı olmasını diliyorum. Zira başları biraz belada! Şaka bir yana senin gibi harika bir ekip arkadaşı kazandıkları için çok şanslılar. Umarım farkındadırlar :)

⏩ En başarılı eleman olma yolunda bir adım daha ilerlemişsin! Tebrik ediyor ve bu terfinin seni hak ettiğin yerlere getirmesini diliyorum!

⏩ Her zaman özenli ve becerikli biri oldun ve şimdi emeklerinin karşılığını birer birer alıyorsun. Bu yeni işinde de hep yanındayım ve sana tüm kalbimle inanıyorum.

⏩ İş hayatına atıldığın günden beri her zaman kendinden övgüyle söz ettirdin. Bunun yeni işinde de devam edeceği aşikar! Yeni işinde başarılar diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

⏩ Senin gibi bir çalışanımızı kaptırmış olmanın hüznünü bir yana bırakırsak, başarılarınla gurur duyuyoruz. Bu işinde de her zamanki disiplinini ve başarılarını devam ettireceğinden şüphemiz yok. Bizi unutma olur mu?

⏩ Kariyerinde yeni bir kapı açılıyor. Ayaklarının geri geri değil, koşarak gittiği bir çalışma hayatın olmasını dilerim!

Çok Satanlar >> İş/Terfi Hediyeleri

⏩ İlk işindeki heyecanını hatırlıyorum da… Ne günlerdi değil mi? Kariyer basamaklarını koşarak çıkışını izlemek çok gurur verici. Her zaman başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Yeni işin de sana güzellikler getirsin kardeşim.

⏩ Uzun mesailerden uzak, ikramiyelere yakın bir çalışma hayatın olsun, başarılar peşinde koşsun. Yeni işin hayırlı, uğurlu ve mutluluk dolu olsun!

resimli yeni iş kart mesajı

⏩ Hissediyorum, bu iş senin için bir dönüm noktası olacak! yıllar sonra başarılarını anlatan bir konferansta bu işten bahsedeceksin! En güzel başarılar seninle olsun, bu işinde de yanındayım ve destekçinim.

⏩ Bu işinde de bolca başarı, mutlu bir ofis, kafadar çalışma arkadaşları ve bolca prim alacağını umuyorum.

Çok Satanlar >> Yeni İş Çiçekleri

yeni iş mesajı

⏩ Yeni işinde de öncekilerde olduğu gibi senin yanındayım ve sana inanıyorum güzel kardeşim. Umarım aradığın her şeyi bulduğun, başarılı ve bol kazançlı bir çalışma yaşamı geçirirsin.

⏩ Diyeti bozmaya değer bir gün değil mi? Bu çikolataları afiyetle ye ve iş arkadaşlarınla kaynaşmak için kullan :) Sen mükemmel bir detaysın ve içinde bulunduğun her ortama bu enerjini yansıtıyorsun. Başarılar seninle olsun!

⏩ Çalışkanlığınla her zaman bizi kendine hayran bıraktın. Emeklerinin karşılığını aldığını görmek paha biçilemez. Yeni işinde başarı ve şans seninle olsun arkadaşım.

⏩ Sosyal medya hesaplarından #mesaiiii etiketli paylaşımlarını görmemek; #iş #arkadaşlarımla #keyif temalı fotoğraflarını ‘like’lamak dileğiyle. Yeni işinde başarılar!

⏩ Her yeni günde işe gülümseyerek gideceğin, çalışırken mutluluk dağıtacağın bir çalışma yaşamı diliyorum. Yeni işin sana güzellikler ve bol kazanç getirsin.

⏩ Yeni bir iş; yeni bir hedef, yeni bir başlangıç ​​ve yeni bir dünya demektir. Hayatınının bu yeni bölümünün tadını çıkar! İyi şanslar.

⏩ Yeni işin için tebrikler arkadaşım! Hayat daha zorlu, rekabetçi ve telaşlı olacak ama eminim ki her engeli aşacaksın.

⏩ Burada harika şeyler yaptın ve biliyorum ki orada da harika şeyler başaracaksın. Yeni işinde tebrikler!

⏩ Hayallerinin peşinden koşmanı ve onları yakalamanı izlemek beni çok mutlu ediyor! Yeni işin hayırlı olsun.

⏩ İş ahlakınız ve olumlu tutumunuz bu ekip için bir her zaman artı bir değer oldu. Eminim ki bu yaklaşımınız sizi yeni işinizde de çok ileriye götürecektir. Tebrikler!

⏩ Sevgili oğlum/kızım; başarılarınla ​​bizi her zaman gururlandırdın ve yeni işinle de bu gururu taçlandırdın. Yolun açık olsun, yeni işinde başarılar diliyorum.

⏩ Güçlü kişiliğin, güvenin ve çalışma azmin ile yeni işinin karşına çıkardığı tüm yeni zorlukları kucaklayacağına eminim. Tebrikler.

⏩ Yeni bir iş bulduğun için kendini şanslı hissediyor olabilirsin ama bence yeni şirketin senin gibi çalışkan ve dürüst birine sahip olduğu için daha da şanslı. Tebrikler!

⏩ Sana yeni işinde bol şans dilemeyeceğim çünkü senin gibi çalışkan insanların her zaman şansın bir adım ötesinde olduğunu biliyorum. Yeni işin için tebrikler.

⏩ Canım; tanıdığım en çalışkan, tutkulu ve özverili insanlardan birisin. Bugün emeklerinin karşılığını aldığını görmek benim için de çok değerli. Yolun açık olsun.

⏩ Bu işi sen istedin ve şimdi ona sahipsin. Ama bunun için ne kadar çok çalıştığını biliyorum. Gerçekten hepsini hak ediyorsun. Şans seninle olsun!

⏩ Seni ne zaman mücadele ederken görsem, gelecekte kesinlikle harika bir şey yapacağına dair inancım artıyor. Başarılarla dolu bir iş hayatı diliyorum.

⏩ Birbirimizi uzun süredir tanıyoruz ve itiraf etmeliyim ki bu hayatımın en gurur verici anlarından biri. Yeni işin için tebrik ederim sevgilim.

⏩ Herkesin hayatının bir noktasında parlama şansı vardır. İşte şimdi senin sıran! Yeni işinde başarılarınla bir yıldız gibi parlaman dileği ile…

⏩ Ofisteki varlığını kesinlikle özleyeceğim ama çok istediğin bu işe girmeyi başardığın için mutluyum. Tebrikler dostum.

⏩ Yeni iş arkadaşlarını çok kıskanıyorum çünkü nasıl harika bir insanla çalışacaklarını asla bilmiyorlar. Tebrikler.

⏩ İlk işin için bu kadar iyi bir pozisyonda görev alman ne kadar kıymetli bilemezsin! Yeni işin için tebrikler!

⏩ Birbirimizi o kadar uzun süredir tanıyoruz ki; nereden başladığımızı ve şimdi nerede olduğumuzu düşünmek büyüleyici bir yolculuğa çıkmak gibi… Yeni işin için tebrik ederim canım arkadaşım, yeni başarılarını görmek için sabırsızlanıyorum!

⏩ İş hayatındaki yeni rolün için tebrikler. Kurumsal hayatın merdiveni tırmanırken bizi unutma!

⏩ Liderliğin bana her gün ilham veriyor. Şimdi yeni ekibinin de ilham kaynağı olacağına eminim. Keyifli bir ilk iş günü dilerim.

⏩ Yeni görevinizde başarılar dileriz. Yeni çalışma arkadaşlarınızın ve ekibinizin üzerinde de iyi bir iz bırakacağınızı biliyoruz. Tebrikler.

⏩ Çalışma azminiz bizi her zaman motive etti ve şimdi de size çok istediğiniz bu işi kazandırdı. En içten dileklerimiz ile tebrik ederiz.

⏩ Kariyerinin önemli dönüm noktalarında seninle birlikte olmaktan ne kadar gurur duyduğumu bilemezsin. Hayatının yeni dönüm noktasında da başarılar dilerim.

⏩ İlk iş, hayatın en önemli dönüm noktasıdır. Tebrikler, sen de yeni işinle artık profesyoneller topluluğunun bir üyesisin!

⏩ Farkında olmayabilirsin ama bana çok şey öğrettin. İş hayatında yıllardır bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim. Yeni işin hayırlı olsun.

⏩ Kariyerinin çarkları son sürat dönüyor. Devam et ve şimdi frene asla basma! Yeni işin için tebrikler.

⏩ Doğru işi bulduğunda, çalışmanın ne kadar keyifli olduğunu sen de göreceksin. Umarım yeni işin, sevdiğin işin haline gelir. Tebrikler!

⏩ Yeni işinde başarılar arkadaşım. Bu başlangıcı bir şans olarak düşünme, bu şüphesiz ki senin başarındı. Yeni başarılara imza atman dileğiyle…

⏩ Hiçbir iş büyük ya da küçük değildir. Elinden gelenin en iyisini yapacağına ve çok kısa sürede başarı merdiveninin en üstüne çıkacağına eminim. Yeni işin kutlu olsun!

⏩ Bugün, senin annen/baban olduğum için kendimi ne kadar şanslı hissettiğimi anlatamam. Bu işe girmek senin hayalindi ve benim hayalim de senin mutlu olduğun işi yaptığını görmekti. İkimizin de hayalleri gerçekleşti. Tebrikler evladım.

⏩ Yeni bir kariyere başlamak ne kadar da cesaret gerektirir değil mi? Neyse ki tanıdığım cesur biri var… Yeni işin için tebrikler!

⏩ Üniversiteye başladığımızdan beri hayalini kurduğun işe kavuştuğun için çok mutluyum. İş yerinde her günün bir diğerinden güzel geçsin. Yeni işin için tebrik ederim.

⏩ Çok çalışmak her zaman karşılığını verir, sayende bunu bir kez daha görmüş olduk. Sıkı çalışmanın ve özverinin sonucu olan yeni işin için tebrikler canım.

⏩ Gelecek senin için parlak, asla arkana bakma. Başarıların için tebrik eder ve yeni işinde başarılar dilerim.

⏩ Tanıdığın tüm büyük yöneticiler, senin gibi girdikleri hiçbir işte rahat edemediler! Geleceğin CEO’su, umarım aradığın işi bulmuşsundur! :)

⏩ İşte mutluluğu bulmanın tek yolu, yaptığın işi sevmektir. En iyi bildiğin ve en sevdiğin şeyi yapmaktan asla vazgeçme. Yeni işinde mutluluğu bulman dileğiyle…

⏩ Yeni işinde daha azına sakın razı olma, çünkü değerini asla ölçemezsin. Yeni işinde başarılar arkadaşım.

⏩ Çok iyi bir anne/baba, çok iyi bir arkadaş olmanın yanına çok iyi bir yönetici ünvanını da ekledin! Tebrikler!

⏩ Bugün görüyorum ki, senin için zor olan hiçbir meydan okuma yok! Çok istedin ve bunu da başardın! Yeni işin kutlu olsun.

⏩ Yeni işin için başarılar ve sabah çok erken uyanmak için büyük gayretler diliyorum. :)

⏩ İş bulmanın en iyi yanı, artık faturalar için endişelenmeme gerek kalmaması. :) Yeni iş için tebrikler!

⏩ Yeni işin için tebrik ederim. Sıradaki akşam yemeğini kimin ısmarlayacağı da böylece belli oldu! :)

⏩ Yeni işinle kanıtladın ki; sen bir hayalperest değil, savaşçısın. Önüne çıkan her zorluğun üstesinden geleceğine eminim. Yolun açık olsun.

⏩ Deneyimlerinin üzerine yenilerini eklemek, uzun yıllar sürecek dostluklar edinmek ve en önemlisi kendini kanıtlama fırsatını elde etmek için harika bir fırsat seni bekliyor! Yeni işin kutlu olsun.

⏩ Yeni işinin; tüm endişelerini yeneceğin başarıdan başarıya koşacağın bir deneyim olmasını diliyorum.

⏩ Girdiğin her işte başarıyı da arkandan getirdin. Yeni işinin de senin adına başarılarla geçmesini dilerim. Tebrikler.

⏩ Sana verilen hiçbir işten kaçmadın, her zaman bir adım sonrasını düşündün ve sonunda başardın! İşte şimdi hak ettiğin yerdesin! Yeni işin için tebrikler.

⏩ Rekabet başarıyı getirir derler. Yeni iş yerinde de rekabetten kaçma ve kendini ortaya koymaktan çekinme. Tebrikler!

⏩ Hayatımda gördüğüm en eğlenceli ve sempatik işkolik sen olabilirsin! Şimdi yeni iş yerinde de çalışma arkadaşlarını yeteneklerine şaşırtmaya hazır ol!

⏩ Yeni işinde sana mesaisiz, bol sıfırlı, başarılarla dolu bir çalışma hayatı diliyorum!

 

ChatGPT'nin Yazdığı Yeni İş Mesajları

⏩ Hayal ettiği işe başlayan arkadaşım için onu motive eden ve öven bir mesaj yazar mısın?

Arkadaşım, senin hayal ettiğin işte başlaman gerçekten harika! Sen her zaman gerçekten hedeflerin için çalıştın ve bu senin çalışkanlığının karşılığı. Sen gerçekten iyi bir iş yapacaksın ve seninle gurur duyacağım. Seni her zaman destekleyeceğim ve başarılarınla gurur duyacağım. Yeni işini kutlarım!

⏩ Yeni bir işe başlayan yöneticim için resmi tonda bir tebrik mesajı yazar mısın?

Sizin yeni işinizin başlangıcında sizi kutlarım. Sizin liderlik yetenekleriniz ve deneyimleriniz bize büyük fayda sağlayacak. İşletmemiz için sizin güdümünüz altında büyük başarılar elde etmeye adayız. Sizinle çalışmak gerçekten heyecan verici, yönetiminiz altında büyümeye devam edeceğiz. Yenilikçi fikirleriniz ve vizyonunuz ile birlikte bizim işletmemiz için büyük fırsatlar yaratacağınızdan eminiz. Başarılar dilerim.

⏩ "Çok çalışarak girdiği sınavı kazanan ve yeni işine başlayacak kardeşimi tebrik eden bir mesaj yazar mısın?

Senin başarılı olduğunu duyduğumda, senin adına ne kadar gurur duyduğumu anlatamam. İçine gireceğin yeni dönemin senin içinne kadar önemli olduğunu biliyorum. Gösterdiğin çaba ve çalışmanın sonunda sınavı kazanarak yeni bir işe başlıyorsun. Bu gerçekten de kutlanacak, büyük bir başarı. Kararlılığın ve çalışkanlığın sana istediğin her şeyi veriyor. Hayatındaki bu yeni değişiklik, senin için ne kadar önemliyse, benim için de aynı derecede önemli. Tekrar tebrikler sevgili kardeşim, seni seviyorum. Sana, yeni işinde başarılar diliyorum ve hayatındaki her adımda senin yanında olacağıma söz veriyorum.

⏩ Çok beğendiği dükkanı devralan ve işini bırakıp hayallerinin peşimde koşmaya başlayan eşime yeni işini tebrik eden bir mesaj yazar mısın?

Hayatında yeni bir dönemin başladığını biliyorum ve ne kadar heyecanlı olduğunu hissedebiliyorum. Hayatındaki bu değişiklik beni de senin kadar mutlu etti. Yeni işinin senin hayallerindeki iş olması gerçekten harika. Hayallerinin peşinden koşarak, çok önemli bir adım attın ve benim de senin kadar mutlu olmama neden oldun. Hayatımızın bu yeni döneminde, yanında olmak ve her zaman seni desteklemek için buradayım. Senin bu başarın, ne kadar çalışkan ve kararlı olduğunu gösteriyor. Hayatındaki bu yeni değişiklik, senin için ne kadar önemliyse, benim için de önemli olduğunu bilmeni istiyorum. Bundan sonra, hayatındaki her adımında seninle birlikte olacağım. Tekrar tebrikler sevgilim, seni seviyorum!

⏩ Uzun zamandır hayalindeki işi arayan ve en sonunda bulan arkadaşıma onu mutlu edecek bir tebrik mesajı yazar mısın?

Senin hayalindeki işi bulduğunu duyduğuma çok sevindim! Bu süreçte ne kadar çok çalıştığını ve ne kadar kararlı olduğunu biliyorum, senin için çok mutluyum. Senin için hazırladığım küçük bir hediyeyle bu özel anı kutlamak istiyorum. Biliyorum ki, hayalindeki işi bulman senin adına gerçek bir dönüm noktası oldu, bu benim için bir gurur kaynağı. Hayatın boyunca, sevdiğin işi yapmanı ve adımlarını her zaman kendine inanarak atmanı diliyorum. Eminim ki, her zaman çok başarılı olacaksın çünkü her şeyin en iyisine layıksın. Tekrar tebrikler, seni seviyorum!


Kişiye Özel Kalemler
Yeni İş İçin Kutulu Çiçekler
Yeni İş İçin Masa Setleri
 

#1 Sevgilinize aşk dolu sözcüklerle bezeli cümleler için; Aşk Sözleri,

#2 Duygusal, anlamlı ve romantik sözler için; Sevgiliye Güzel Sözler,

#3 14 Şubat'a özel kırmızın en güzel tonlarıyla uyumluı Sevgililer Günü Mesajları sayfalarımızda ki mesaj örneklerine de göz atabilirsiniz.

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Babalar Günü'ne Özel Pikap ve Plaklar

» Eşiniz İçin Unutulmaz Bir Hediye: Baba ve Çocuk Tasarımları

» Babalar Günü Spor Ürünleri