Neden Gönderim Yeri Seçmeliyim?

Seçtiğiniz bölge için gönderimi uygun ürünleri listeleyeceğiz. Böylece siparişinizi daha hızlı oluşturabilirsiniz.

bölgesi için ürünler listelenmektedir.
AYNI GÜN
TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Sırala

Filtrele

Gönderim Amacı
Ürün Grubu
Fiyat Aralığı

Sevgiliye En Özel Hediyeler

Sevgiliye doğum günü veya tanışma yıldönümünde en özel armağanı vermek konusunda yaşadığınız kararsızlığı sonlandıracak birçok hediye alternatifini ve önerilerimizi tek bir kategoride topladık.

Klasik Hediyeleri Unutun

Kalbinizin gerçek sahibi sevgilinize kuşkusuz en güzel hediyeleri vermek istersiniz. Fakat sevgiliye hediye alma sürecine girince hediye seçimi çıkmazına girer ve genellikle de joker hediye olarak görülen kitap kurtarıcı gibi görür, tek umudunuz gibi kitap alırsınız. Sanılan aksine bu tarz klasik hediyeler bazen en riskli hediye grubundadır. Okumaya çok fazla vakit bulamayan bir sevgiliye hediye edilen kitabın kitaplığın tozlu raflarında uzun süre kalacak olması heralde sizi çok mutlu etmezdi.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Seçerken:

- Sevgilinizi sizden başka kimse daha iyi tanıyamaz. Hobileri, hoşlandığı veya onun için anlam ifade edebilecek konuları listeleyin

- Bütçeniz dahilinde birden fazla alternatifli bir hediye listesi hazırlayın

- Bayana doğum günü hediyesi alıyorsanız renkler konusunda erkeklere oranla daha hassas olacaklardır. Seçtiğiniz hediyenin rengini gerçekten sevebileceğinden emin olun.

- Birden fazla hediye yerine özenle seçilmiş tek bir hediyenin manevi değeri sevgiliniz açısından her zaman daha yüksek olacaktır

- Hediyeyi sevgilinizin doğum gününde verecekseniz veriş şekliniz de en az verdiğiniz hediye kadar net hatırlanan bir anı olacaktır. Aklınızda önceden kurguladığınız birkaç güzel cümle çok işinize yarayacaktır.

- Kusursuz hediyeyi aramayın, çünkü hiçbir zaman bulamazsınız. Aklınızda sürekli bir "keşke" kalacaktır. Fakat aslında alacağınız her hediye onu maddi değerinden çok maneviyatı sebebiyle bolca mutlu edecektir!

Özellikle erkeğe hediye alma uğraşının da benzer sonuçları olur. Çiçek Sepeti olarak "sevgiliye hediye" seçimi sürecini hızlandırmak ve doğru hediyeye erişmenizi sağlayacak bu kategori altında bol alternatifli bir listeleme yaptık. Bayana veya erkek sevgiliye hediye bulmakta zorlanıyorsanız, onun en mutlu gününde sevgiliye doğum günü hediyesi için kararsız kaldıysanız sizin için seçtiğimiz 1000'den fazla hediye seçeğini inceleyebilirsiniz. 

Türkiye'nin En Büyük Hediye Sitesi

Türkiyenin en büyük hediye sitesi Çiçek Sepeti ile aşk dolu hediye alternatiflerinden birini seçerek sevgilinize asla unutamayacağı bir jest yapın, biricik aşkınızı mutlu etmenin keyfini doyasıya yaşayın!

Temizle
  • 1557 ürün bulundu.