Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

14 Mart Tıp Bayramı

Doktor sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı! Tıp Bayramında veya yüzlerini gülümsetmek istediğiniz herhangi bir günde, doktor yakınlarınız için özel hediyeler Çiçek Sepeti’nde sizleri bekliyor.

Tıp Bayramı Ne Zaman Kutlanır?

Tıp Bayramının temeli çok eskilere dayanıyor. 14 Mart 1827 tarihinde Osmanlı’da ilk cerrahhane kuruluyor. Bu önemli gün, Türkiye'de modern tıp eğitiminin başlangıcı olarak kabul ediliyor ve 1919 yılında ilk defa okulun kuruluş günü olan bu tarih "Tıp Bayramı" olarak kutlanıyor. Günümüzde 14 Mart Tıp Bayramı ve o tarihi içine alan hafta Tıp Haftası olarak kabul edilmektedir.

Doktora Hediye Ne Alınır?

Doktorluk mesleğinin zorluklarından bahsetmeye galiba gerek yok. Hepimiz bir canı emanet almanın ne kadar ulvi bir görev olduğunu biliyoruz. Ancak doktorların da bir insan olduğunu ve de mutlu edilmekten hoşlandıklarını zaman zaman unutuyoruz. Yaptıkları bu özel görev için onları kutlamamıza vesile olan Tıp Bayramında, ince düşünülmüş hediyeler ile doktor yakınlarımızın yüzlerini kocaman gülümsetebilmek mümkün. özel Tıp Bayramı hediyeleri Çiçek Sepeti’nde sizler için hazırlandı bile!

#1 Doktora Çiçek

Doktor olan sevdikleriniz için Çiçek Sepeti’nde hazırlanan çiçek aranjmanlarından birini tercih edebilirsiniz. Eğer çiçek göndermeyi düşündüğünüz kişi kendi ofisinde görev yapıyorsa, şık saksı çiçeklerinden birini seçebilirsiniz. Renkli veya beyaz orkideler gönderebilir, şans getiren bambu ile doktor sevdiklerinizin ofislerini tıp bayramı çiçek hediyesi ile bambaşka bir atmosfere çevirebilirsiniz. Özel teraryum çeşitleri ile ofislerini adeta bir huzur bahçesine dönüştürebilirsiniz.Eğer eşiniz bir doktor ise başka bir hediye seçseniz dahi ofisine bir çiçek buketi göndererek gününün güzel başlamasına sebebiyet verebilirsiniz. Gün içerisinde yoğun bir tempo ile ve yer yer stresli bir şekilde çalışan doktor yakınlarınızı motive edecek çiçek aranjmanları Çiçek Sepeti’nde usta eller tarafından sizler için hazırlanıyor.

#2 Doktora Lezzet Buketleri

Onlara özel hazırlanan Yenilebilir Çiçek çeşitleri, birbirinden özel kek ve kurabiyelerle yerlerini aldı. Her yıl yeni çeşitleri ile göz dolduran Tıp Bayramı Yenilebilir Çiçek’leri, doktor olan sevdiklerinizin hem kalbine hem de midesine hitap edecek. Stetoskop, yara bandı, kalp gibi tıp dünyasını hatırlatan semboller ile esprili bir şekilde tasarlanan pasta, kek ve kurabiyeler, doktor yakınlarınızı çok mutlu edecek hediyelerden olacak.

#3 Doktora Hediye

Doktor olan sevdiklerinize, doğum günlerinde, yıldönümünüzde, iş veya ofis değişikliklerinde ya da Tıp Bayramında hediye seçerken kararsız kalıyorsanız Çiçek Sepeti’ne mutlaka uğrayın. Doktor yakınlarınız eğer kendi ofislerini kullanıyorlar ise dekoratif bir hediye seçebilirsiniz. Çeşitli biblolar, isme özel masa taşları, duvar saatleri ve kişiye özel hazırlanan kupalar en sık tercih edilen hediyelerden yalnızca birkaçı. Tam anlamıyla aradığınızı bulabilmek için kişiye özel Tıp Bayramı hediyeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

#4 Tıp Öğrencisine Hediye

Doktor adayına hediye seçerken teşvik edici bir tercih yapabilirsiniz. Önünde uzun bir eğitim ve meslek hayatı olan, her daim ileriye dönük yaşamayı gerektiren bu mesleği seçmiş kişilere, meslek hayatları boyunca onları yönlendirecek motivasyonu sağlamalarına yardımcı olacak hediyeler seçebilirsiniz. Kendi adına özel hazırlanan önlük veya stetoskop bu hediyelere örnek olarak sunulabilir. Meslek hayatına başlayacağı günü heyecanla bekleyen doktor adaylarına teşvik edici ve eğlenceli bir hediye seçeneği olacaktır.

14 Mart Tıp Bayramı'nda sağlık çalışanlarını mutlu etmenin en kolay yolu Çiçek Sepeti! Siz de doktorluk mesleğine gönül veren sevdiklerinizin Tıp Bayramını en içten şekilde Çiçek Sepeti ile kutlayın. Yüzlerce çiçek, Yenilebilir Çiçek ve hediye seçeneğinden birini sağlık sektöründe çalışan yakınlarınıza gönderebilir ve onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.