İPTAL
Yeni İş Mesajları

yeni iş mesaj

Yeni İş Mesajları

Yeni bir işe başlamanın heyecanı başkadır. Ne kadar tecrübeli olunursa olunsun her zaman yeni bir hissiyat oluşturur. Böyle zamanlarda kişiler biraz kaygılı olabilirler. İşte sevdikleriniz bu kaygıları yaşamasın diye, onlara “Bunun da altından başarı ile kalkacaksın!” mesajı verecek sürprizler yapabilirsiniz. Bu sürprizler yeni iş hediyeleri ve çiçeklerdir çoğu zaman. Ancak iş bununla da bitmez Sözcüklerin samimiyetini de es geçmemek lazım. İşin özü bu tatlı heyecanı yaşayan sevdiklerinize desteğinizi göstermek ve ona bol şans dilemek için gönderdiğiniz bu hediyelere bir de mesaj gerekir..

Yeni iş tebriği için sevdiklerinize gönderebileceğiniz mesajlar;

yeni iş mesajı

Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine olan inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı diliyorum canım arkadaşım.


resimli yeni iş mesajı

Ailemizin küçük kızı büyümüş de iş hayatına atılmış. Bu inatçılıkla tuttuğunu koparacağını biliyoruz. İş dünyası yeni bir yıldız kazandı. Seni her zaman destekleyen ailenden sevgiler…

Çok Satanlar >> Ofis Hediyeleri


resimli kart mesajı

Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma yaşantın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.


yeni işe giren arkadaşa kart mesajı

Her sabah yataktan mutlulukla çıkıp koşarak işe gittiğin bir çalışma hayatın olsun. Yeni işin sana mutluluk, huzur ve bol ikramiye getirsin.


yeni iş tebriği

İlk işinin heyecanı hiçbirine benzemez. Üstesinden başarı ile geleceğinden eminim. İş hayatın boyunca aynı heyecan ve heves ile çalışmaya devam etmeni diliyorum güzel kızım, ailen seninle gurur duyuyor.

Çok Satanlar >> Kişiye Özel Kalemler


iş tebriği kart mesajı

Yeni işinin sana ve ekip arkadaşlarına hayırlı olmasını diliyorum. Zira başları biraz belada! Şaka bir yana senin gibi harika bir ekip arkadaşı kazandıkları için çok şanslılar. Umarım farkındadırlar :)


yeni iş için kart notu

En başarılı eleman olma yolunda bir adım daha ilerlemişsin! Tebrik ediyor ve bu terfinin seni hak ettiğin yerlere getirmesini diliyorum!


resimli kart notu

Her zaman özenli ve becerikli biri oldun ve şimdi emeklerinin karşılığını birer birer alıyorsun. Bu yeni işinde de hep yanındayım ve sana tüm kalbimle inanıyorum.


yeni iş mesajları

İş hayatına atıldığın günden beri her zaman kendinden övgüyle söz ettirdin. Bunun yeni işinde de devam edeceği aşikar! Yeni işinde başarılar diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.


yeni iş tebrikleri

Senin gibi bir çalışanımızı kaptırmış olmanın hüznünü bir yana bırakırsak, başarılarınla gurur duyuyoruz. Bu işinde de her zamanki disiplinini ve başarılarını devam ettireceğinden şüphemiz yok. Bizi unutma olur mu?


yeni iş için tebrik mesajı

Kariyerinde yeni bir kapı açılıyor. Ayaklarının geri geri değil, koşarak gittiği bir çalışma hayatın olmasını dilerim!

Çok Satanlar >> İş/Terfi Hediyeleri


yeni iş resimli tebrik mesajı

İlk işindeki heyecanını hatırlıyorum da… Ne günlerdi değil mi? Kariyer basamaklarını koşarak çıkışını izlemek çok gurur verici. Her zaman başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Yeni işin de sana güzellikler getirsin kardeşim.


resimli yeni iş tebriği

Uzun mesailerden uzak, ikramiyelere yakın bir çalışma hayatın olsun, başarılar peşinde koşsun. Yeni işin hayırlı, uğurlu ve mutluluk dolu olsun!


resimli yeni iş kart mesajı

Hissediyorum, bu iş senin için bir dönüm noktası olacak! yıllar sonra başarılarını anlatan bir konferansta bu işten bahsedeceksin! En güzel başarılar seninle olsun, bu işinde de yanındayım ve destekçinim.


yeni iş mesajları arkadaşa

Bu işinde de bolca başarı, mutlu bir ofis, kafadar çalışma arkadaşları ve bolca prim alacağını umuyorum.

Çok Satanlar >> Yeni İş Çiçekleri


yeni iş mesajı

Yeni işinde de öncekilerde olduğu gibi senin yanındayım ve sana inanıyorum güzel kardeşim. Umarım aradığın her şeyi bulduğun, başarılı ve bol kazançlı bir çalışma yaşamı geçirirsin.


yeni iş mesajı

Diyeti bozmaya değer bir gün değil mi? Bu çikolataları afiyetle ye ve iş arkadaşlarınla kaynaşmak için kullan :) Sen mükemmel bir detaysın ve içinde bulunduğun her ortama bu enerjini yansıtıyorsun. Başarılar seninle olsun!


yeni iş mesajı

Çalışkanlığınla her zaman bizi kendine hayran bıraktın. Emeklerinin karşılığını aldığını görmek paha biçilemez. Yeni işinde başarı ve şans seninle olsun arkadaşım.


yeni iş mesajı

Sosyal medya hesaplarından #mesaiiii etiketli paylaşımlarını görmemek; #iş #arkadaşlarımla #keyif temalı fotoğraflarını ‘like’lamak dileğiyle. Yeni işinde başarılar!


yeni iş mesajı

Her yeni günde işe gülümseyerek gideceğin, çalışırken mutluluk dağıtacağın bir çalışma yaşamı diliyorum. Yeni işin sana güzellikler ve bol kazanç getirsin.


 

#1 Sevgilinize aşk dolu sözcüklerle bezeli cümleler için; Aşk Sözleri,

#2 Duygusal, anlamlı ve romantik sözler için; Sevgiliye Güzel Sözler,

#3 14 Şubat'a özel kırmızın en güzel tonlarıyla uyumluı Sevgililer Günü Mesajları sayfalarımızda ki mesaj örneklerine de göz atabilirsiniz.

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Yeni İşe Başlayan Sevdiklerinize Hediye Ne Gönderilir?

» İsim Baskılı Hediyelik Ürünler (Ücretsiz Kargo)

» Yeni iş - Terfi Kutlaması İçin Lezzetli Bonnyfood'lar

» Terfi Alan Yakınlarınızın İçin Gönderebileceğiniz Çiçek Aranjmanları

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.